Restaurace s letní terasou a kapacitou více než 180 míst nabízí široké možnosti stravování a občerstvení. Dispoziční řešení klubovny umožňuje vytvořit i komorní prostor neovlivněný děním v restauraci.

Vychutnejte si občerstvení v příjemném prostředí letní terasy, odkud se Vám nabízí krásný výhled na odpaliště jamek číslo 1 i 10 a greeny číslo 9 a 18.

Během golfových turnajů se dle aktuálního počasí odehrává slavnostní vyhlášení výsledků spojené s občerstvením či dalším doprovodným programem v obou výše uvedených prostorách. V průběhu turnajů je samozřejmostí možnost poskytování cateringových služeb.

SLOVO ŠÉFKUCHAŘE

JE NÁM CTÍ PŘIVÍTAT VÁS V ORIGINÁLNÍM RESTAURANTU GOLF MLADÁ BOLESLAV, V RESTAURACI S VLASTNÍM STYLEM, ORIGINÁLNÍ ARCHITEKTUROU A DESIGNEM INTERIÉRU, KTERÝ SE VYZNAČUJE SVOU JEDNODUCHOSTÍ A KOMFORTEM. SESTAVILI JSME PRO VÁS MENU PŘIPRAVENÉ Z VŽDY ČERSTVÝCH A VYBRANÝCH SUROVIN, KTERÝM PROPŮJČUJEME NOTNOU DÁVKU NAŠEHO SKROMNÉHO KULINÁŘSKÉHO UMU. KRÉDEM NAŠÍ RESTAURACE JE VYSOKÝ STANDARD SLUŽEB, PŘÍJEMNÁ OBSLUHA, KVALITNÍ A CHUTNÁ JÍDLA VE VELMI ATRAKTIVNÍM PROSTŘEDÍ.

VĚŘÍME, ŽE POSEZENÍ U NÁS SE PROVÁS STANE ZÁŽITKEM.

Kontakt:

Restaurant bar
+420 326 219 034

Chef
Pavel Švestka
+420 603 724 218

Restaurant Manager
Andrej Dudla
+420 732 436 775

Restaurace