20.8°C, Clouds
+420 739 456 992

Hřiště: otevřeno od 14.3.

Indoor: otevřen

Recepce: 8:30 - 19:00

 

 

Golf Mladá Boleslav disponuje fittingovým centrem od společnosti Acushnet, která je výhradním zástupcem značek TITLEIST a FOOTJOY pro český trh.

TITLEIST FITTING CENTRUM jako jediné v České republice disponuje VECTOR MONITOREM, který hráče seznámí s 23 údaji o letu míče. To je hlavní důvod, proč si u nás hráči mohou nakonfigurovat ideální hole nejen dle své postavy, ale i dle svého švihu. Společnost Titleist používá takzvaný dynamický fitting holí, kdy si sám hráč zkouší jednotlivé hole a naši club fitteři mu přitom měří údaje o trefení míče jednotlivými holemi. Díky tomu hráč ví, jaké hole jsou pro něho nejlepší.

TITLEIST FITTING CENTRUM je otevřeno každý den a testování holí kromě Demo Days je možné po předchozí domluvě u p. Ondřeje Žatečky.

NABÍZÍME

NÁBOR

Máte zájem vyzkoušet si golf, ale nevíte jak začít? Nemáte vlastní golfové vybavení? Tak právě pro Vás jsme připravili tuto nabídku. U nás budete pod vedením zkušených trenérů, kteří Vás pečlivě povedou při poznávání tohoto sportu.


Více o náboru nových členů

DĚTSKÁ AKADEMIE

www. golfmladaboleslav.cz

telefon 739 456 992Více o dětské akademii

KALENDÁŘ AKCÍ

Zobrazit další akce

O NÁS

Golf Mladá Boleslav se nachází pouhých 45km od Prahy,
nabízí kvalitní zázemí pro hru jak na mistrovském osmnáctijamkovém
hřišti Sand Martins Holes, tak i pro trénink na plně osvětlených cvičných
plochách, včetně unikátní osvětlené devítijamkové akademie.

+420 739 456 992
recepce@golfmladaboleslav.cz
50°26’10.354”N, 14°52’54.285”EOnline rezervace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.