-9.8°C, Clouds
+420 739 456 992

Hřiště: uzavřeno

Recepce: uzavřena

 

ROČNÍ ČLENSTVÍ

Roční členství, které je platné na daný kalendářní rok. Na základě tohoto typu členství má člen nárok na čerpání slev na služby Golfu Mladá Boleslav. Roční člen může čerpat jedno GF zdarma pro spoluhráče.

PO-ČT do 14:00 40% sleva z plného green fee

PO-ČT od 14:00 20% sleva z plného green fee

PÁ - NE + svátky 20% sleva z plného green fee

Vstupní poplatek pro rok 2020: 3 000 Kč

 

ROČNÍ ČLENSTVÍ PLAY:

Roční členství, které je platné na daný kalendářní rok. Na základě tohoto typu členství má člen nárok na čerpání slev na služby Golfu Mladá Boleslav.

PO - NE + svátky 50% sleva z plného green fee.

PO - NE + svátky 50% sleva z turnajového green fee.

Vstupní poplatek pro rok 2020 : 7 500 Kč

 

ROČNÍ ČLENSTVÍ + JUNIORKA

Roční členství, které je platné na daný kalendářní rok. Na základě tohoto typu členství má člen nárok na čerpání slev na služby Golfu Mladá Boleslav.

MISTROVSKÉ HŘIŠTĚ:

PO-ČT do 14:00 40% sleva z plného green fee

PO-ČT od 14:00 20% sleva z plného green fee

PÁ - NE + svátky 20% sleva z plného green fee

JUNIORKA: ZDARMA

Vstupní poplatek pro rok 2020 : 8 000 Kč

 

ROČNÍ ČLENSTVÍ PLUS

Roční členství, které je platné na daný kalendářní rok. Na základě tohoto typu členství má člen nárok na čerpání green fee na 18 jamek a 9 jamek zdarma v Golfu Mladá Boleslav.

Člen také může čerpat slevy na drivingové míče, club cart (bugina) a indoor simulátoru.

Vstupní poplatek pro rok 2020 : 16 000 Kč + 3 000 / 6 000 Kč

 

ŘÁDNÉ ČLENSTVÍ

Doživotní členství v Golfovém Klubu Mladá Boleslav.

Green fee zdarma

Slevy na drivingové míče, club cart (bugina) a indoor simulátoru.

Vstupní poplatek činí 60 000 Kč + 16 000 Kč hrací poplatek

Řádný člen může čerpat recipročních výhod u partnerských hřišť: Park GC Hradec Králové 20%, GC Ypsilon Liberec 30%, GC Malevil 30%, GC Janov 30%, GC Myštěves 30%, GC Mladé Buky 30%,  GC Mstětice 50% a GC Poděbrady 50%

Podmínky členství

  • 1. Členem občanského sdružení Golf Club Mladá Boleslav (GCMB) může být každá fyzická osoba, která souhlasí s posláním a stanovami GCMB a která projeví zájem o členství podáním písemné přihlášky. Přihláška nezletilé osoby musí být podepsána zákonným zástupcem.
  • 2. O přijetí za člena GCMB rozhoduje výkonný výbor GCMB. Podmínkou pro vznik členství v GCMB je úhrada vstupního členského příspěvku či uzavření písemné dohody o způsobu jeho úhrady. Výše vstupního členského příspěvku v daném období je uvedena v sazebníku příspěvků, který obdrží zájemce o členství spolu s přihláškou.
  • 3. Členství v GCMB vzniká dnem uvedeným v rozhodnutí výkonného výboru GCMB o přijetí zájemce o členství za člena, nejpozději však dnem tohoto rozhodnutí či dnem, kdy zájemce o členství uhradí vstupní členský příspěvek (podle toho, která z těchto skutečností nastane později). Rozhodnutí výkonného výboru o přijetí nebo nepřijetí za člena GCMB je konečné a sdělí se zájemci o členství písemně a nevyžaduje žádné odůvodnění. Přijatý zájemce o členství obdrží certifikát potvrzující členství v GCMB.
  • 4. V případě, že zájemce o členství v GCMB již uhradil vstupní členský příspěvek a výkonný výbor jeho žádost o členství zamítne, stanoví výkonný výbor časově přiměřený způsob vrácení příspěvku zájemci o členství.
  • 5. Zaplacený vstupní členský příspěvek, roční členský příspěvek či jakýkoliv jiný příspěvek či poplatek je nevratný, s výjimkou uvedenou výše v bodě 4.

 

Výkonný výbor GCMB hlasy všech svých členů rozhodl o rozšíření stávající definice osobního rodinného členství k již přijatému členu GCMB. Osoby ve stanoveném příbuzenském poměru tedy nyní zahrnují příbuzné v řadě přímé (tj.prarodiče, rodiče, děti), manžela, manželku, druha nebo družku.

Doživotní členství v GC Mladá Boleslav je převoditelné, prodejné a dědičné.

Převod členství je však možný pouze po předchozím zaplacení převodního poplatku a po předchozím písemném souhlasu výkonného výboru GCMB. Tento souhlas může být vydán pouze na základě písemné žádosti člena GCMB o převod členství.

 

Členství v klubu Přihláška k členství 2020 > Stáhnout
Členství v klubu Přehled členství 2020 > Stáhnout

NABÍZÍME

NÁBOR

Máte zájem vyzkoušet si golf, ale nevíte jak začít? Nemáte vlastní golfové vybavení? Tak právě pro Vás jsme připravili tuto nabídku. U nás budete pod vedením zkušených trenérů, kteří Vás pečlivě povedou při poznávání tohoto sportu.


Více o náboru nových členů

DĚTSKÁ AKADEMIE

www. golfmladaboleslav.cz

telefon 739 456 992Více o dětské akademii

KALENDÁŘ AKCÍ

Zobrazit další akce

O NÁS

Golf Mladá Boleslav se nachází pouhých 45km od Prahy,
nabízí kvalitní zázemí pro hru jak na mistrovském osmnáctijamkovém
hřišti Sand Martins Holes, tak i pro trénink na plně osvětlených cvičných
plochách, včetně unikátní osvětlené devítijamkové akademie.

+420 739 456 992
recepce@golfmladaboleslav.cz
50°26’10.354”N, 14°52’54.285”EOnline rezervace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.